معرفی دانلود برنامه موبوگرام آیفون Mobogram -تلگرام پیشرفته
 • آموزش
 • معرفی دانلود برنامه موبوگرام آیفون Mobogram -تلگرام پیشرفته

معرفی دانلود برنامه موبوگرام آیفون Mobogram -تلگرام پیشرفته

معرفی برنامه موبوگرام آیفون

اگر از نسخه اندرویدی موبوگرام استفاده کرده باشید یا با آن آشنا باشید، استفاده از موبوگرام آیفون هم برایتان ساده و بی‌دردسر می‌شود. موبوگرام آیفون تقریبا تمام قابلیت هایی که در نسخه اندرویدی موبوگرام وجود دارند را ارائه می‌کند. ضمن اینکه موبوگرام آیفون هم دقیقا مانند نسخه اندرویدی این برنامه از API های رسمی خود تلگرام برای رد و بدل اطلاعات استفاده خواهد کرد، بنابراین از نظر امنیت یک مسنجر قابل اعتماد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسئله پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه مقاله “امنیت موبوگرام (Mobogram)؛ فرق موبوگرام با تلگرام چیست؟” بپردازید.

معرفی برنامه موبوگرام آیفون

در موبوگرام آیفون می‌توانید از قابلیت فروارد پیشرفته پیام ها استفاده کنید. این موضوع به آن معناست که شما قادر خواهید بود قبل از فروارد کردن یک پیام متن آن را ویرایش کنید یا کپشن زیر عکس و ویدیو ها را قبل از فروارد تغییر دهید. موبوگرام آیفون از حالت روح (Ghost Mode) هم پشتیبانی می‌کند. این قابلیت سبب می‌شود که علیرغم آنلاین بودن شما، سایر کاربران قادر به آگاهی از این مسئله نباشند.

بخش مخاطبین خاص هم از دیگر ویژگی های بسیار جالب برنامه موبوگرام آیفون است. به موجب این قابلیت می‌توانید لیستی از مخاطبین خاص مورد نظرتان را ایجاد کنید و از تمام تغییرات اکانت آن‌ها و حتی آنلاین و آفلاین شدنشان با خبر شوید. مخفی کردن کانال ها، گروه ها و چت ها هم از دیگر ویژگی‌های کاربری موبوگرام آیفون محسوب می‌شود. به طور کلی قابلیت های اصلی موبوگرام ایفون به شرح زیر هستند:

 • امکاناتی مثل تغییر متن پیام قبل از فروارد کردن، تغییر یا افزودن متن به عکس یا فیلم قبل از فروارد و غیره
 • پشتیبانی از حالت روح که موجب آن سایر کاربران قادر به فهمیدن آنلاین بودن شما نباشند. همچنین در این حالت می‌توانید بدون اینکه سایر کاربران متوجه شوند، پیام دریافتی از آن ها را بخوانید و از ایجاد تیک دوم برای پیام جلوگیری کنید.
 • قابلیت نمایش تمام پیام های یک فرد خاص در سوپر گروه و گروه
 • قابلیت مخفی کردن کانال ها، گروه ها و غیره
 • امکان رمزگذاری برای تب های مخفی و مورد نظرتان
 • قابلیت شخصی سازی تب ها در محیط برنامه
 • امکان ایجاد لیستی از مخاطبین خاص و زیر نظر گرفتن تمام اقدامات و حرکات آن ها در تلگرام
 • امکان دسته بندی چت ها یا پنجره های گفتگو
 • قابلیت ترک گروه با امکان بازگشت مجدد به آن

قابلیت های فوق فقط بخشی از اصلی ترین ویژگی هایی هستند که از طریق برنامه موبوگرام آیفون در اختیارتان قرار خواهند گرفت. بنابراین اگر تمایل دارید که در آیفون یا آیپد خود از نسخه پیشرفته تر تلگرام استفاده کنید، همین حالا موبوگرام آیفون را دانلود و بر روی دستگاهتان نصب نمایید.

منبع : موبایل کمک

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

http://roomike.ir/?p=5612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *