معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی
  • آموزش
  • معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

آموزش کار با ربات خدمات خودرو تلگرام

برای شروع استفاده از ربات خدمات خودرو تلگرام ابتدا بر روی این قسمت کلیک کنید و اجازه دهید تا دستور اجرای ربات از طریق اپلیکیشن تلگرام صادر شود. همچنین می‌توانید به برنامه تلگرام مراجعه کنید و عبارت @Car_Services_Bot را در فیلد جستجوی تلگرام خود سرچ و به ربات خدمات خودرو تلگرام دسترسی پیدا کنید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

بعد از انتخاب ربات، شاهد اجرا شدن آن در برنامه تلگرام خواهید بود و صفحه‌ای شبیه به عکس فوق و سمت چپ پیش رویتان قرار می‌گیرد. برای شروع کار باید گزینه START را از بخش زیرین صفحه لمس کنید. مشاهده خواهید کرد که قابلیت های اصلی ربات خدمات خودرو تلگرام نمایان می‌شود. تصور کنید قصد داریم خلافی خودروی خود را بیابیم. برای انجام این کار کافیست که گزینه “استعلام خلافی ماشین” را لمس کنید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

مشاهده خواهید کرد که عکس و پیغام راهنمایی نمایان می‌شود. ربات خدمات خودرو تلگرام فقط 2 بار به شما امکان استعلام خلافی به صورت رایگان را می‌دهد. برای استعلام خلافی خودروی خود باید کد 8 رقمی زیر بارکد کارت ماشین خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد هشت رقمی زیر بارکد کارت ماشین باید برای تایید هویت خود حروفی که در عکس نمایش داده می‌شود را وارد و ارسال کنید. همانطور که خود ربات اشاره داشته، بزرگ و کوچک بودن حروف در این مراحل اهمتی ندارد.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

بعد از وارد کردن و ارسال کد تایید، لیست خلافی های شما نمایش داده می‌شوند. جالب است بدانید که ربات خدمات خودرو تلگرام تمام خلافی های شما را به صورت تک تک همراه با جزئیات نشان خواهد داد. برای پرداخت خلافی ها از طریق ربات خدمات خودرو تلگرام کافیست که گزینه “افزودن به لیست پرداخت” موجود در کنار هر یک از خلافی های مورد نظرتان را انتخاب و سپس با لمس گزینه “پرداخت قبوض انتخاب شده” نسبت به پرداخت خلافی های خود از طریق موبایل و کارت عابرتان اقدام کنید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

برای استعلام نمره منفی گواهینامه هم در صفحه اصلی ربات خدمات خودرو تلگرام باید گزینه “استعلام نمره منفی گواهینامه” را لمس کنید و سپس شماره گواهینامه خود را وارد و برای ربات ارسال کنید. سپس حروف تایید را وارد و ارسال کنید. مشاهده خواهید کرد که آمار کد منفی گواهینامه شما نمایش داده می‌شود. اگر نمره منفی نداشته باشید با پیغام ” هیچ نمره منفی برای گواهینامه شما ثبت نشده” رو به رو می‌شوید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

ربات خدمات خودرو تلگرام امکان استعلام قیمت بیمه شخصی ثالث خودروهای مختلف را هم ارائه کرده است. بدین منظور از بین گزینه های اصلی ربات باید گزینه “استعلام بیمه شخص ثالث” را انتخاب کنید. سپس می‌بایست نوع و مدل خودروی مورد نظرتان را مشخص کنید. سپس از شما خواسته می‌شود تا سال تولید خودرو را به صورت شمسی یا میلادی وارد نمایید. سپس باید مشخص کنید که از بن های بیمه خود چه تعدادی را مصرف کرده‌اید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

در مرحله بعد باید سابقه عدم خسارت خود را وارد کنید. تاریخ انقضای بیمه را هم باید مشخص کنید. در نهایت مشاهده خواهید کرد که لیستی از بیمه های مختلف قابل استفاده توسط شما با قیمت های مرتبط با هر یک نمایش داده می‌شوند. علاوه بر مسائل فوق، ربات خدمات خودرو تلگرام امکان نمایش وضعیت آب و هوا در شهرهای کشور و نمایش وضعیت ترافیکی جاده ها را هم دارد. بدین منظور باید گزینه “در جاده ها” را از لیست گزینه های اصلی ربات خدمات خودرو تلگرام انتخاب کنید و سایر اقدامات مورد نیاز را طی نمایید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

بنابراین به صورت کلی ربات خدمات خودرو تلگرام یک ربات بسیار کاربردی است که دارندگان خودرو حتما باید آن را در گوشی خود و برنامه تلگرام به همراه داشته باشند. این ربات به سادگی و بدون نیاز به انجام کارهای پیچیده قابلیت های مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهد که برخی از مهم ترین آن ها را در این مقاله شرح دادیم.

منبع : موبایل کمک

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

http://roomike.ir/?p=5600

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *