ویژگی های جدید آپدیت تلگرام 4.8.5 : ارسال سریع استیکر های پرطرفدار
  • آموزش
  • ویژگی های جدید آپدیت تلگرام 4.8.5 : ارسال سریع استیکر های پرطرفدار

ویژگی های جدید آپدیت تلگرام 4.8.5 : ارسال سریع استیکر های پرطرفدار

آپدیت تلگرام 4.8.5

تا پیش از این زمانی که یک اموجی را در چت های تلگرام انتخاب می‌کردید، فقط لیست استیکر هایی در بالای آن نمایان می‌شد که در آرشیو استیکر های اکانت شما موجود بوده‌اند، یعنی شما فقط استیکر های پیشنهادی را به عنوان پیشنهاد می‌دیدید که پکیج آن ها را به استیکر های اکانت خود اضافه کرده بودید، اما با آپدیت تلگرام 4.8.5 اینطور نیست و علاوه بر استیکر های خودتان لیستی از پرطرفدارترین استیکر های مرتبط با اموجی انتخابی را هم مشاهده خواهید کرد. بدین صورت می‌توانید خیلی سریع هر کدام از استیکر هایی که مورد پسندتان است را ارسال کنید. امکان ارسال سریع استیکر های پرطرفدار یا اصطلاحا ترند یکی از جالب ترین ویژگی هایی محسوب می‌شود که در آپدیت تلگرام 4.8.5 ارائه شده است.

ویژگی های جدید آپدیت تلگرام 4.8.5 : جستجوی استیکر ها در منوی “استیکر های اخیر”

آپدیت تلگرام 4.8.5

ویژگی جالب و کاربردی بعدی که در آپدیت تلگرام 4.8.5 ارائه شده مربوط به امکان جستجوی استیکر ها در منوی “استیکر های اخیر” می‌شود! بدین منظور یک فیلد جستجو در منوی “استیکر های اخیر” تلگرام ارائه شده که با تایپ موضوع و نام مورد نظرتان در آن فیلد می‌توانید خیلی سریع به پکیج استیکر های مرتبط خود دسترسی پیدا کنید و حتی با چند پیشنهاد پکیج استیکر جدید هم مواجه شوید و در صورت تمایل پکیج های جدید را به لیست استیکر های اکانت خود اضافه کنید. بنابراین ویژگی جدید بعدی که در آپدیت تلگرام 4.8.5 ارائه شده مربوط به امکان جستجوی استیکر ها در منوی “استیکر های اخیر” می‌شود.

ویژگی های جدید آپدیت تلگرام 4.8.5 : ضبط چند عکس پیاپی و ارسال همزمان آن ها

تصور کنید در حال چت کردن با دوستتان هستید و می‌خواهید چند عکس از گربه خانگی خودتان گرفته و برای وی ارسال کنید. در نسخه های قبلی تلگرام برای انجام این کار لازم بود پروسه عکسبرداری و ارسال آن به هر تعدادی که نیاز داشتید تکرار شود. یعنی برای ضبط و ارسال اولین عکس باید گزینه “ارسال فایل” را لمس و دوربین گوشی را فعال می‌کردید، سپس عکس مورد نظرتان را ضبط می‌کردید و عکس ضبط شده برای دوستتان ارسال می‌شد. بعد از آن باید دوباره همین مراحل را برای ضبط و ارسال عکس های بعدی هم تکرار می‌کردید! به بیان دیگر امکان ضبط همزمان چند عکس و ارسال آن ها در قابل یک آلبوم وجود نداشت!

آپدیت تلگرام 4.8.5

اما آپدیت تلگرام 4.8.5 این قابلیت را برای کاربران ارائه کرده است. یعنی از این پس شما می‌توانید خیلی راحت بعد از انتخاب گزینه “ارسال فایل” و فعال کردن دوربین گوشی خود، هر تعداد عکس که تمایل دارید ضبط نموده و سپس تمام آن ها را به یک باره برای مخاطب مورد نظرتان ارسال کنید. بدین منظور یک آیکون “بعلاوه” بعد از ضبط هر عکس در گوشه سمت راست و پایین صفحه نمایان می‌شود که با لمس آن امکان ضبط عکس بعدی فراهم خواهد شد. بنابراین دیگر برای ضبط و ارسال چند عکس در چت های تلگرام لازم نیست که پروسه ارسال فایل و انتخاب دوربین و غیره را هر بار طی کنید. با آپدیت تلگرام 4.8.5 می‌توانید خیلی راحت و سریع چند عکس را با دوربین گوشی ضبط و در قابل یک آلبوم برای دوستانتان ارسال کنید.

ویژگی های جدید  آپدیت تلگرام 4.8.5 : حالت شب خودکار برای iOS

آپدیت تلگرام 4.8.5

ویژگی های جدید آپدیت تلگرام 4.8.5 : کاهش مصرف شارژ باتری

یکی دیگر از ویژگی های بسیار جالبی که با آپدیت تلگرام 4.8.5 ارائه شده مربوط به بهینه سازی هرچه بیشتر مقدار مصرف شارژ باتری گوشی می‌شود. تلگرام در این رابطه جزئیات خیلی دقیقی را ارائه نکرده است اما اشاره داشته که آپدیت تلگرام 4.8.5 منجر می‌شود تا بتوانید با یک بار شارژ گوشی خود بیشتر از تلگرام استفاده کنید! به بیان دیگر تلگرام 4.8.5 نسبت به نسخه های پیشین این پیام رسان پرطرفدار بهینه تر بوده و مصرف شارژ باتری کمتری دارد. پس توصیه می‌کنیم هرچه سریع تر آپدیت تلگرام 4.8.5 را دریافت کنید

منبع : موبایل کمک

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

http://roomike.ir/?p=5376

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *